sobota, 25 maja 2013

Ulubione blogi

hej ♥ Sobota mija mi całkiem spokojnie. Sprzątałam, oglądałam ugotowanych i weszłam na laptop . Pogoda jest tak jaka pisałam. Jechałam do sklepu w kurtce i było mi zimno..
Ale dzisiaj mam dla Was listę blogów, które najczęściej i najchętniej czyntam. Więc to moja top 91. Karolina to przezsympatyczna osoba. Podaba mi się jej blog za równo jak go prowadzi i styl pisania. Notatki zawsze są energiczne i chętnie je czytam ;)
2. Bloga modowego prowadzi Zuzanna. Możemy tam znaleść storje klasyczne jak i bardzo dziewczęce. A po za tym jest prześliczną osobą i jak na swój wiek ma bardzo dobry styl.
3. Natalie pewnie większość zna. Prowadzi bloga głównie o swoim życiu. Cieszę się, że znowu wróciła do blogowania!
4. Jessica! Dopiero od niedawna stała się moim ulubionym blogiem. Kiedyś dużo o niej słyszałam ale nie czytałam. Jest przesympatyczną pełną energii dziewczyną. Na blogu znajdziecie o jej życiu, ale i o modzie czy makijażu.
5. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że bloga Julii ubóstiwiam. Po pierwsze przyciąga mnie szablon, wyraźne zdjęcia i to w jaki sposób do nas pisze. Można powiezieć, że w jakimś stopniu jest dla mnie inspiracją z kąd czerpię pomysły i to jak ulepszyć blaga by był ciekawszy ;)
6. Tutaj wiela nie muszę mówić. Każdy ją zna i uwielbia tak jak ja. Choć jej nie obserwuję, nie wiadomo dlaczego, odwidzam codziennie. Jest przepiękną diewczyną, która mieszka w Norwegii. O jej życiu, modzie i urodzie poczytacie TU. A do tego prowadzi kanał na YT ;)
7. Wszystkim dobrze znana dziewczyna po przezwisku Wiśka również jest moim ulubionym blogiem. Nie musze tu mówić dużo na jej temat. Jest świetna, dosyć szalona i mega pozytywnie nastawiona do życia.
8. Nela to moda dziewczyna, której pasją jest moda. Była moją pierwszą inspiracją, gdy też zaczęłam się tym interesować. Można powiedzieć, że była moim wzorcem do naśladowania ;p
9. Ostatnim blogiem jest dziewczyna, o przezwisku Bazia. Niestety zamknąła bloga lub coś się z nim stało. Uwielbiałam tego bloga, zawsze chętnie tam zaglądałam i czerpałam wilką kożyść z każdej notatki ;)

Znacie któryś z tych blogów? Jaki jest Wasz ulubiony?

5 komentarzy:

  1. Bardzo mi miło! ;*
    Dziękuję ślicznie kochana. ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę miała teraz co czytac! Juz zabieram sie za dowiedzanie tych blogów ;)

    OdpowiedzUsuń