poniedziałek, 23 września 2013

Fall time

hej. Mamy kolejny poniedziałek!Na szczęście minął mi dość szybko przez co najgorszy dzień za mną. Mamy też dzisiaj pierwszy dzień jesieni. Kojarzy mi się ona przede wszystkim z deszczami, mżawkami, wiatrem i zimnem! Czasami jednak jest ładna, kolorowa i wcale nie jest taka zła ;) Muszę też jechać na zakupy po nową kurtę na jesień i porozglądać się czy są jakieś w moim guście ;p
W piątek przyszła moja biżuteria z Katherine. Jest śliczna, choć mam tylko dwie. Ale nie przyszedł naszyjnik co bardzo mnie zdziwiło, a tak chciałam bardzo go mieć! Ale ogólnie podoba mi się ich biżuteria, może nie jest długotrwała, ale za tą cenę warta ;)


Czy może kiedyś spotkałyście przystojnego chłopka, ale nie zachował się tak jak oczekiwałyśmy? Czasami nie warto patrzeć na zewnątrz, bo widzimy tylko maskę. Niedawno dowiedziałam się, że kilka osób ze szkoły ogląda anime, choć wcale po nich nie byłoby się spodziewać. To są oczywiście dobra strony, ale są też i złe, czyli najczęściej wybieramy niewłaściwe osoby, z którymi się przyjaźnimy, dlaczego? A są to pozory, no a jak to one, czasami mylą.4 komentarze:

 1. Cudowny naszyjnik :)) prawda,prawda!

  OdpowiedzUsuń
 2. http://katherine.pl/produkt/naszyjnik-401549-z ja chciałam ten naszyjnik, tylko że nie przyszedł mi, a to w czachy to bransoletka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ładny pierścionek, już kilka razy słyszałam o sklepie Katherine, ładne rzeczy mają. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś podobna do Lucy . Ogólnie blog bardzo fajny . http://rkubala12.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń