środa, 11 września 2013

Młode problemy

Hei! Dzisiaj już środa, więc połowa za nami! Miałam niestety lekcje do 16 z czego większość dnia zmarnowana i zaraz już zabieram się za prace domowe! Dzisiaj w szkole na jedną lekcję przyjechali do nas panowie ze szkoły, w której uczą hmm dobrej nauki. Pan pokazał nam jeden bardzo przydatny sposób i opowiedział o swoich zajęciach i pracy. Będą też chyba organizowanie płatne zajęcia u nas w szkole z tych nauk ;)

Ale w dzisiejszym poście chciałabym poruszyć temat o młodych problemach, czyli całe życie 12 latki. Nie chce być tutaj wredna czy wyśmiewać kogoś bo sama mam czasami trudne sytuacje ale na wszystkich portalach typu kwejk, facebook a nawet na asku dziewczyny tną się, chcą popełnić samobójstwo z powodu, że ich namiętna miłość rozpadła się. Nie uważacie to za nierozważne?

Okaleczanie się, bo przyjaciółki znalazły sobie inną pupilkę? Moje życie nie ma sensu.. To zazwyczaj od nich słychać. Trochę to przerażające, że takie młode dziewczyny (hahah sama jestem młoda xd) chcą zrobić coś takiego.. Ostatnio nawet coś czytałam takiego na pewnym asku. Ale czy one robią to na prawdę czy tylko dla "szpanu"? Możę tylko robią tak w internecie a w życiu codziennym są wesołymi osobami. I dziwne że nikt tego nie widzi..10 komentarzy:

 1. wszystkie problemy się zgadzają...
  mons-monss.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ale ma śliczne wielkie oczy ♥
  http://fotografia-cytrus.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie rozumiem takich dziewczyn, całe życie przed nimi i jeszcze nie jeden chłopak. Kiedyś przez głowę przemknęła mi myśl o najgorszym, ale to nie przez 'nieszczęśliwą miłość', ale przez to, że pewien chłopak mi dokuczał.
  Możliwe, że robią to dla szpanu lub 'fejmu', a w rzeczywistości są meega optymistycznymi osobami. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też wydaje mi się to dziwne. Bo tak czy inaczej cięcie się nie załatwi spawy, czy problemów, a jeszcze może narobić więcej szkód. Jeśli ktoś mówi że się tnie tylko dla szpanu to całkowicie głupie. Bo dla osoby, która naprawdę się tnie to wstyd, bo w końcu nie potrafi sobie poradzić z życiem. Takie dwunastolatki nie mają się co dziwić, bo przecież i tak ta "miłość" nie będzie na zawsze, tylko na chwilę.
  Fajny post :)
  http://blogodm1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. To dość kontrowersyjna kwestia. Sama uważam, że część z nich mówi tak, jak powiedziałaś, "dla szpanu", mniejsza część naprawdę tak robi, ale z głupoty, a część czuje się zagubiona i nie daje sobie rady.. Ostatnim powinno się pomagać, a pozostałych .. to już jak kto woli ;)
  Dziękuję za kliknięcie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmm, uważam że osoby które pokazują swoje pokaleczone ręce czy nogi, robię to dla szpanu, to raczej oczywiste że gdy ktoś ma problemy i tnąc się odreagowuje na pewno nie wstawia tego w obieg internetowy. Takie jest moje zdanie.

  OdpowiedzUsuń