czwartek, 3 października 2013

We fall

hej
 Ten tydzień zleciał mi szybko, ale dość dobrze. Też pewnie przez jak na razie dość ładną pogodę ;) i chcę ciągle iść z kimś na zdjęcia ale nikt nie chce się wyrwać, trudno. I przepraszam, że piszę tak rzadko, ale teraz doszło mi dużo nowych obowiązków i nie ukrywam, że myślę nad zostawianiem bloga ale to jeszcze przemyślę. Półki co w szkole jest dobrze, ostatnio kończę o 14 albo 15 bo nie ma kilku nauczycieli na naszą korzyść ;) W weekend postaram się odpocząć i pouczyć się, żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę i spotkać się z Sarą, która w następnym tygodniu jedzie do Londynu ;p Wszystko zapowiada się dobrze i staram się myśleć optymistycznie!! :)
 Czy mamy wpływ na czyjeś życie? Można by powiedzieć, że nie, bo przecież nie mówimy innym co mają robić, ale jednak każdy ma wpływ na inne życie. Bo z kim się zadajemy to sami też tacy jesteśmy. Właśnie tak ważne jest z kim się kolegujemy, bo większość czasu spędzamy ze znajomymi i to oni mają duży wpływ na nasze życie! ;)


4 komentarze:

 1. ślicznie wyglądasz, wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się, znajomi kształtują nas i nasz charakter. Jak to mówią 'z jakim przystajesz - takim się stajesz'. Także powinniśmy uważać na to jakie wartości mają nasi znajomi. :)
  Też ostatnio mam mało czasu i zastanawiam się nad zostawieniem bloga, ale jeszcze pomyśle. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy wpływa na każdego. Człowiek ma w sobie za mało siły, aby zlikwidować wpływy. Niestety.
  http://sensowny-sens.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń