poniedziałek, 8 lipca 2013

Konkurs- wygraj pocztówkę

 heej :) jak tam leci? ja dziś się caały dzień leniwiłam ;p Wstałam wpół do dziesiątej, zawsze wstaję wcześniej, ale wczoraj znowu byłyśmy na drugim dniu tego festynu i wróciłyśmy później ;p Byłam też u Sary dać jej prezent i od niej właśnie jechałyśmy no i wróciłyśmy trochę późno. Zjadłam śniadanie, poszłam pomóc mamie robić dżem z porzeczek ;3 Potem pościągałam sobie nowe piosenki na drogę i zaczęłam pakowanie i przyjechała kuzynka. Jestem już prawie  spakowana, został tylko podręczny bagaż :)
***
Jadąc za granicę chcę zorganizować dla Was konkurs. Będzie polegał na tym, że pewna osoba lub dwie dostaną ode mnie pocztówki z Frankfurtu ;) Może nie jest to jakieś wielkie miasto czy coś, ale na początek dobre ;) Co trzeba robić:
1. Publicznie obserwować mojego bloga
2. W komentarzu napisać swoje imię oraz e-mail

Jeżeli będzie minimum 15 zgłoszeń generator wylosuję jedną osobę, a jeżeli będzie minimum 20 to dwie, które dostaną ode mnie pocztówkę. Konkurs trwa o dzisiaj- 8.07 do 14.07 czyli sześć dni. Pocztówka będzie z Frankfurtu, myślę że to niezła frajda będzie, bo jak w moim przypadku uwielbiam dostawać pocztówki z różnych końców świata. Zgłoszenia pisać pod tym postem. Powodzenia ♥


+ dzisiaj setny post! dzięki <33

4 komentarze:

 1. Magda
  magdalenaworonecka@wp.pl :)))

  oryginalny pomysł na konkurs! :))

  http://onceethought.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Adriana
  adriana.kamper@gmail.com
  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karolina
  taklubnie@onet.com.pl

  Fajny taki konkurs :))
  Świetny blog ;d

  http://taklubnieee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Justyna
  mirandad96@gmail.com

  Fajny konkurs :)

  OdpowiedzUsuń